We zijn er al weer een tijdje. Maar weten jullie het ook? Het AD(H)D-Café Hengelo is actief en altijd open voor nieuwe bezoekers.
Ben jij of ken jij een AD(H)D’er of wil je meer weten over AD(H)D bij volwassenen? Elke tweede woensdag van de maand is AD(H)D Café Hengelo vanaf 20:00h in een bestaand café in Hengelo. Houd de facebooksite in de gaten voor het juiste adres. We wisselen nog wel eens van locatie ;-). Op dit moment zitten we in De Blauwe Engel.
Over AD(H)D Café Hengelo
We zijn kleinschalig, laagdrempelig en vooral gezellig. Een beetje onderling contact, lekker een boom opzetten over je favoriete onderwerp met mensen die jou wél van de hak op de tak kunnen volgen of alleen maar even een drankje drinken. Het kan allemaal. We zijn open voor mede AD(H)D’ers, maar ook voor mensen die er wat meer over willen weten, of die op een andere manier in contact staan met AD(H)D’ers.
Uw gastpersonen, Marije, 0629271829 Bianca, 0617179034 Tom, 0546-814989
Of mail: [email protected]