CBR heeft informatie over rijden met autisme verbeterd

|

Het CBR heeft, in samenwerking met klanten, zorgverleners en patiëntenverenigingen, de informatie op de website over rijden met autisme verbeterd. De informatie is bestemd voor zowel (aspirant) bestuurders als zorgverleners.

Eerder vernieuwde het CBR de informatievoorziening rondom rijden met epilepsie, dementie, AD(H)D en diabetes. De informatie voor bestuurders is te vinden via www.cbr.nl/autisme. De informatie voor professionals is te vinden op www.cbr.nl/nl/rijbewijs-houden/hoe-kan-ik-rijden-met.htm.

Stimulantia bij autisme geen obstakel meer bij rijbewijs

Wie een diagnose autisme heeft en daarnaast ook ADHD/ADD (trekken), waarvoor hij/zij stimulantia (zoals methylfenidaat of dexamfetamine) gebruikt, kan daarmee sinds eind vorig jaar gelukkig o0k gewoon een rijbewijs krijgen. Daarover schreven wij eerder dit bericht. NB: Dit geldt NIET voor beroepschauffeurs!

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld
Geef een geldig e-mailadres op.